Робоче взуття Запоріжжя

Робоче взуття Запоріжжя призначене для захисту ніг працівників від небезпечних впливів виробничого середовища і трудового процесу. Головне призначення робочого взуття – це захист ніг від несприятливих впливів і можливих виробничих травм ніг.
Робоче взуття Запоріжжя є одним з важливих засобів захисту на робочому місці, тому як травма ніг працівників – одне з найбільш поширених пошкоджень. Професійна діяльність багатьох професій пов’язана з ризиком і шкідливими умовами праці. У зв’язку з цим кожен роботодавець зобов’язаний забезпечити своїх співробітників спецодягом, робочим взуттям та іншими засобами індивідуального захисту. Якщо говорити про ризики пошкодження на робочому місці, то особливу увагу необхідно приділити захисту ніг робітника, захистивши їх захисної взуттям.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити робоче взуття для будівельників, працівників хімічної промисловості та харчових виробництв, металургів, рятувальників, електриків, зварювальників, медиків та інших професій, робота яких пов’язана з ризиками пошкодження ніг.

Купити робоче взуття в Запоріжжі хорошої якості ви можете в нашому інтернет-магазині АНВІ ГРУП. У нас представлений великий вибір продукції різних форм, стилів, призначення. Ви можете підібрати в каталозі взуття як на теплий, так і на холодний сезон, можете вибрати необхідний рівень захисту. У продажу представлений широкий спектр розмірів робочого взуття, який дозволяє підібрати схожі моделі як для жінок, так і для чоловіків.

У нас представлена ​​тільки сертифікована продукція. Вона надійно виконуватиме свої захисні функції. Завдяки якості матеріалів така робоча взуття прослужить вам значно довше.

Купити робоче взуття в Запоріжжі

Купити робоче взуття в Запоріжжі для робітників і будівельників недорого і досить просто в нашому інтернет-магазині anvigroup.ua або відвідавши наш магазин робочого взуття за адресою: м Київ, вул. Новокостянтинівська, 1В (3 поверх). Компанія АНВІ ГРУП, визнаний лідер серед постачальників спецодягу, робочого взуття та засобів індивідуального захисту в Україні, пропонує купити робоче взуття (купити робочі черевики, напівчеревики, сандалі, чоботи, кросівки) виробництва провідних європейських виробників: SAFETY JOGGER, REIS, DELTA PLUS, VENDORA, EXENA , COFRA, PROCERA, NITRAS, CXS, CENTER.

Окремої згадки заслуговує зручність і комфорт представленої продукції. Згідно зі статистичними даними, травми і нещасні випадки відбуваються на будівництві і виробничих підприємствах, тому що працівники ігнорують робоче взуття через його жахливу незручності. У нашому ви зможете вибрати і купити робоче взуття в Запоріжжі анатомічної форми тільки сучасних моделей від перевірених європейських виробників, максимально комфортну для ваших працівників. До речі, даний факт позитивно позначиться на продуктивності праці, так само як і на дотримання стандартів безпеки на підприємстві. Варто відзначити, що все робоче взуття, купити яке ви можете в цьому розділі, виключно довговічна, що заощадить витрати на закупівлю екіпіровки в майбутньому.

Якщо ви знайшли нас за запитом купити робоче взуття з доставкою в Запоріжжя або будь-яке інше місто України, то оптимальний постачальник вже перед вами. Інтернет-магазин «АНВІ ГРУП» дозволяє купити робоче взуття Запоріжжя і захисну взуття для будь-яких цілей, не виходячи з-за комп’ютера. В асортименті завжди різні моделі і широка сітка розмірів для ваших працівників.

Особливістю багатьох професій є небезпечні і шкідливі умови праці. Знизити їх ризик впливу на організм дозволяє правильно підібране робоче взуття. Її завдання не тільки захистити ваші ноги від бруду холоду та інших негативних чинників, але і забезпечити максимальний комфорт під час виконання своїх робочих обов’язків. Вона повинна бути зроблена таким чином, щоб не створювати дискомфорту для вас при пересуванні.

На що звернути увагу при виборі

Вибираючи робоче взуття варто звертати увагу на масу чинників. Представлені в продажу товари розрізняються за типом, фасону, будовою і матеріалу з якого вони виготовлені. Основними умовами, які впливають на вибір взуття є: умови праці; пору року, для якого вона призначена; пол працівника; індивідуальний розмір ноги.

Залежно від специфіки трудової діяльності, можуть знадобиться різні види взуття. Для робіт в сиру дощову погоду або для робіт з водою краще придбати гумове взуття, яка добре захистить ноги від промокання. Варто звертати увагу також на сезонність.

Для теплої пори року виготовляються легші види взуття з простих тонких матеріалів. Підошва, як правило виготовлена ​​такому чином, щоб не обтяжувати вироби. Можуть бути передбачені спеціальні вентильовані отвори.

Для робіт при негативних температурах необхідні утеплені зразки з хутряними або вовняними вставками виготовлені з морозостійких матеріалів. Таке взуття не тільки буде добре захищати від переохолодження, але і прослужить значно довше.

Важливо, щоб працівник відчував себе комфортно у взутті. Він не повинен відволікатися на створюваний нею дискомфорт. Тому вона повинна добре сидіти на його нозі. У зв’язку з цим вибирається відповідний фасон і розмір взуття.

КЛАСИ ЗАХИСТУ

Робоче взуття відрізняється від звичайної тим, що повинна мати певний рівень захисту, що дозволяє знизити вплив шкідливих умов праці і ризики, пов’язані з цим. З огляду на ці особливості, ви можете вибрати один з представлених нижче рівнів захисту спецвзуття:

OB – взуття без металевого підносить;
SB – взуття з металевим підноском;
S1 – має ті ж властивості, що і SB, але доповнена амортизаційним каблуком, задником, що захищає від вивихів, антистатиком;
S1P – має ті ж характеристики, що попередня категорія, але доповнена стійкою до протікання підошвою;
S2 – має ті ж характеристики, що S1, доповнена водовідштовхувальним верхом;
S3 – являє собою аналог S2, доповнена захистом від ковзання і в устілкою, що захищає від проколів.

Відповідно до наведеного вище прикладом ви можете вибрати найбільш підходящу для вас модель. Зверніть увагу, що чим вище цифра, що стоїть біля класу, тим вище рівень захисту у взуття.