Відображаються усі з 11 результатів

Меркатор Медікаль / Mercator Medical

Меркатор Медикал (Mercator Medical) – виробник медичних рукавичок та дистриб’ютор медичних матеріалів одноразового використання. Як виробник продає свою продукцію у понад 60 країн в усьому світі. Як дистрибутор працює на ринку Європи та Росії. Продукція доступна на всіх континентах.

Група Меркатор Медікаль складається з польської компанії-засновника АТ Меркатор Медікаль та залежних компаній: ТОВ Меркатор Медікаль в Україні, ТОВ Меркатор Медікаль у Румунії та Mercator Medical (Thailand) Ltd. В Тайланді, а також відділення АТ Меркатор Медікаль в Угорщині.

Робота європейської частини Групи концентрується на поширенні та продажу одноразових медичних виробів, переважно рукавичок, перев’язувальних матеріалів, одноразового одягу та виробів для покриття операційного поля. Група має мережу дистрибуції у Чехії та Словаччині, а також торгових партнерів у Росії, Болгарії, Сербії, Грузії, Литві, Білорусії та інших країнах Центральної та Східної Європи.

Робота азійської частини сконцентрована на виготовленні та оптовому продажу оглядових рукавичок, призначених для стоматологів, ветеринарів та інших працівників сфери охорони здоров’я. Компанія Mercator Medical (Thailand) Ltd. зацікавлена у контрагентах в усьому світі.

Правління АТ Меркатор Медікаль (Mercator Medical), яке водночас координує та підтримує діяльність Групи, а також діяльність інших залежних компаній та відділень, знаходиться у м. Кракові (Польща).

Логістичний центр та комерційний відділи АТ Меркатор Медікаль знаходяться у Бресті-Куявському. Перший з них виконує функції буферного складу для частини поставок до закордонних компаній, що займаються дистрибуцією, і водночас відповідає за реалізацію замовлень, що надходять із польського та закордонних ринків. Комерційний відділ займається професійним та комплексним обслуговуванням як індивідуальних клієнтів, так і різних установ.