Відображаються усі з 15 результатів

1870 грн. плюс 20% ПДВ
1870 грн. плюс 20% ПДВ
-15%
2030 грн. плюс 20% ПДВ

SOFTSHELL (Софтшелл)

Softshell (софтшелл) – це високотехнологічний матеріал, який активно використовується для виробництва спортивного одягу і екіпіровки. Однак куртки софтшелл, костюми софтшелл можна побачити не тільки на альпіністів і мандрівників. Функціональність і прекрасні експлуатаційні характеристики софтшелла дозволяють використовувати даний матеріал і в виробництві спецодягу.

Термін softshell (з англійської “м’яка захист”) вперше був використаний американською компанією Patagonia, виробником одягу для активного відпочинку. Перед технологами компанії стояло завдання замінити тришарову систему одягу на більш простий варіант і, при цьому, більш легкий. Класична схема екіпіровки (термобілизна + утеплювач + мембрана), що захищає від дощу і вітру, використовувалася вже давно. Потрібно було створити одяг, яка поєднувала б у собі всі експлуатаційні характеристики, і не перетворювалася при цьому в об’ємний мішок. Проблему вирішив Softshell; матеріал, який зібрав воєдино властивості всіх трьох шарів.

Образно кажучи, Softshell є багатошаровою тканину, частіше зовні нагадує нейлон, а з вивороту – фліс. Хоча верхній лицьовий шар може бути різним. Між верхнім і нижнім шаром може перебувати дихаюча мембрана. В основі софтшелла лежать такі синтетичні волокна, як: поліестер, поліамід, лайкра і поліуретан. У сучасних моделях може зустрічатися і шерсть. Накладення один на одного декількох шарів: міцного захисного і м’якого, що зберігає тепло і виводить вологу, є основою технологічного процесу виробництва даного виду тканини.

Легкий і практичний софтшелл має ряд переваг: вологостійкість і захист від вітру, повітря та теплоізоляція, зносостійкість і легкість в догляді, швидке виведення вологи, висока міцність і малу вагу. Саме завдяки таким експлуатаційними характеристиками, матеріал Softshell завоював величезну популярність у виробників спецодягу. Робочий одяг з софтшелла забезпечує максимальний комфорт навіть в несприятливих погодних умовах без додаткових чумарок. В результаті зберігається легкість і свобода рухів працівника.

Купити куртку, костюм, штани софтшелл (Softshell) можна в нашому інтернет-магазині спецодягу. Ми доставимо її в будь-яку точку України. Вдалого вибору!