Спецвзуття Київ

Спецвзуття (спеціальне взуття) призначене для захисту ніг працівників від небезпечних впливів виробничого середовища і трудового процесу. Головне призначення спецвзуття – це захист ніг від несприятливих впливів і можливих виробничих травм ніг.
Спецвзуття є одним з важливих засобів захисту на робочому місці, тому як травма ніг працівників – одне з найбільш поширених пошкоджень. Професійна діяльність багатьох професій пов’язана з ризиком і шкідливими умовами праці. У зв’язку з цим кожен роботодавець зобов’язаний забезпечити своїх співробітників спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту. Якщо говорити про ризики пошкодження на робочому місці, то особливу увагу необхідно приділити захисту ніг робітника, захистивши їх захисної взуттям.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити захисну спецвзуття для будівельників, працівників хімічної промисловості та харчових виробництв, металургів, рятувальників, електриків, зварювальників, медиків та інших професій, робота яких пов’язана з ризиками пошкодження ніг.

Купити спецвзуття в Києві

Купити спецвзуття в Києві для робітників і будівельників недорого і досить просто в нашому інтернет-магазині anvigroup.ua або відвідавши наш магазин за адресою: м Київ, вул. Новокостянтинівська, 1В (3 поверх). Компанія АНВІ ГРУП, визнаний лідер серед постачальників спецодягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту в Україні, пропонує купити спецвзуття (купити робочі черевики, напівчеревики, сандалі, чоботи, кросівки) виробництва провідних європейських виробників: SAFETY JOGGER, REIS, DELTA PLUS, VENDORA, EXENA , COFRA, PROCERA, NITRAS, CXS, CENTER.

Купити спецвзуття в інтернет-магазині “АНВІ ГРУП” (anvigroup.ua) високої якості ви можете на нашому сайті. У нас представлений великий вибір продукції різних форм, стилів, призначення. Ви можете підібрати в каталозі взуття як на теплий, так і на холодний сезон, можете вибрати необхідний рівень захисту. У продажу представлений широкий спектр розмірів робочого взуття, який дозволяє підібрати схожі моделі як для жінок, так і для чоловіків.

У нас представлена ​​тільки сертифікована продукція. Вона надійно виконуватиме свої захисні функції. Завдяки якості матеріалів така робоча взуття прослужить вам значно довше.

Окремої згадки заслуговує зручність і комфорт представленої продукції. Згідно зі статистичними даними, травми і нещасні випадки відбуваються на будівництві і виробничих підприємствах, тому що працівники ігнорують належну їм спецвзуття через її жахливого незручності. У нашому ви зможете вибрати і купити спецвзуття анатомічної форми тільки сучасних моделей від перевірених європейських виробників, максимально комфортну для ваших працівників. До речі, даний факт позитивно позначиться на продуктивності праці, так само як і на дотримання стандартів безпеки на підприємстві. Варто відзначити, що вся спецвзуття, купити яку ви можете в цьому розділі, виключно довговічна, що заощадить витрати на закупівлю екіпіровки в майбутньому.

Якщо ви знайшли нас за запитом купити спеціальне взуття в Києві та Україні, то оптимальний постачальник вже перед вами. Інтернет-магазин «АНВІ ГРУП»  дозволяє купити спецвзуття (робоче взуття і захисну взуття) для будь-яких цілей, не виходячи з-за комп’ютера. В асортименті завжди різні моделі і широка сітка розмірів для ваших працівників.

Особливістю багатьох професій є небезпечні і шкідливі умови праці. Знизити їх ризик впливу на організм дозволяє правильно підібрана екіпіровка. Спецвзуття є однією з основних її складових. Її завдання не тільки захистити ваші ноги від бруду холоду та інших негативних чинників, але і забезпечити максимальний комфорт під час виконання своїх робочих обов’язків. Вона повинна бути зроблена таким чином, щоб не створювати дискомфорту для вас при пересуванні.

Вибір спеціального взуття

Вибираючи робоче взуття варто звертати увагу на масу чинників. Представлені в продажу товари розрізняються за типом, фасону, будовою і матеріалу з якого вони виготовлені. Основними умовами, які впливають на вибір взуття є: умови праці; пору року, для якого вона призначена; пол працівника; індивідуальний розмір ноги.

Залежно від специфіки трудової діяльності, можуть знадобиться різні види взуття. Для робіт в сиру дощову погоду або для робіт з водою краще придбати гумове взуття, яка добре захистить ноги від промокання. Варто звертати увагу також на сезонність.

Для теплої пори року виготовляються легші види взуття з простих тонких матеріалів. Підошва, як правило виготовлена ​​такому чином, щоб не обтяжувати вироби. Можуть бути передбачені спеціальні вентильовані отвори.

Для робіт при негативних температурах необхідні утеплені зразки з хутряними або вовняними вставками виготовлені з морозостійких матеріалів. Таке взуття не тільки буде добре захищати від переохолодження, але і прослужить значно довше.

Важливо, щоб працівник відчував себе комфортно у взутті. Він не повинен відволікатися на створюваний нею дискомфорт. Тому вона повинна добре сидіти на його нозі. У зв’язку з цим вибирається відповідний фасон і розмір взуття.

Класи захисту спецвзуття

Спецвзуття відрізняється від звичайної тим, що повинна мати певний рівень захисту, що дозволяє знизити вплив шкідливих умов праці і ризики, пов’язані з цим. З огляду на ці особливості, ви можете вибрати один з представлених нижче рівнів захисту:

OB – взуття без металевого підноска (носка);
SB – взуття з металевим підноском (носком);
S1 – має ті ж властивості, що і SB, але доповнена амортизаційним каблуком, задником, що захищає від вивихів, антистатиком;
S1P має ті ж характеристики, що попередня категорія, але доповнена стійкою до протікання підошвою;
S2 – має ті ж характеристики, що S1, доповнена водовідштовхувальним верхом;
S3- являє собою аналог S2, доповнена захистом від ковзання і в устілкою, що захищає від проколів.

Відповідно до наведеного вище прикладом ви можете вибрати найбільш підходящу для вас модель. Зверніть увагу, що чим вище цифра, що стоїть біля класу, тим вище рівень захисту у взуття.