Показано 1–30 із 31

960 грн. плюс 20% ПДВ
1200 грн. плюс 20% ПДВ
1560 грн. плюс 20% ПДВ
1600 грн. плюс 20% ПДВ
2040 грн. плюс 20% ПДВ

Safety Jogger Україна

Safety Jogger – це міжнародний бренд, що входить до складу Cortina. Як частина Cortina, Сейфті Джоггер стає стабільним брендом. Це також дає нам можливість швидко рости на нашому ринку без втрати якості у процесі.

Щорічно Safety Jogger продає понад 32 мільйони пар взуття по всьому світу. Ми можемо це зробити, тому що наша компанія може покладатися на величезну команду, яка дуже мотивована, щоб дати більше ніж 100% для задоволення своїх клієнтів.

Крім того, Сейфті Джоггер може покладатися на бездоганний ланцюжок постачання. Наголошуючи на якості, комфорті та ціні, компанія Safety Jogger прагне розробити відповідне взуття для своїх клієнтів.

Safety Jogger за кілька років перетворилася на бренд, яким ми є сьогодні. Те, що починалося як невелика взуттєва фабрика в Бельгії під назвою Cortina, перетворилося на міжнародний бізнес, який складається з багатьох брендів, серед яких Сейфті Джоггер — один із перших брендів.

У Safety Jogger ми віримо, що наші клієнти можуть реалізувати свої мрії. Завдяки постійним найновішим технічним інноваціям та знанням, ми поставляємо якісне професійне взуття.

Щодня ми хочемо покращувати якість життя на всіх робочих місцях по всьому світу, постійно впроваджуючи актуальні інновації у сфері професійного взуття, надаючи нашим клієнтам якісні, доступні та ефективні рішення.

Створення найкращої у світі компанії з виробництва професійного взуття з безпрецедентною швидкістю виведення на ринок, інноваціями та створенням цінності. Усі продукти розроблені європейською командою дизайнерів.

Компанія Safety Jogger, заснована в 2001 році як частина Cortina, використовує великі ноу-хау цієї міжнародної сімейної компанії з більш ніж 60-річним досвідом розробки, виробництва та розповсюдження взуття та одягу. Ми завжди хочемо бути на крок попереду, коли справа стосується дизайну, комфорту та захисту.

Постійні інвестиції у розробку продуктів, дослідження та новітні технології дозволяють нам виробляти найпередовіші продукти на основі вимог ринку у режимі реального часу.

Наші власні команди розробників та розробників можуть розраховувати на новітнє спеціалізоване програмне забезпечення, сучасне обладнання для виготовлення зразків, професійну лабораторію та революційний 3D-принтер, щоб впроваджувати нові технології швидше, точніше та з меншими відходами.

В результаті виходить добре збалансована колекція модних та інноваційних продуктів безпеки як для чоловіків, так і для жінок. Завжди в наявності та доступні 24/7 на нашій платформі онлайн-замовлень.